Louboutin’in altındaki kırmızı sır..

20/06/2011 § Yorum bırakın

Bu haftasonu kızlar ile muhabbet ederken çok komik bir hikaye dinledim. Çok yakın arkadaşımın bir arkadaşı, dünyalar güzeli Louboutin ayakkabıları, katıldığı bir partide  hasar görünce lostraya düzeltmesi için götürmüş. Tanrı kimseye yaşatmasın bizim lostracı da ayakkabıyı iyice toparlamanın aşkı ile altının kırmızısını da siyaha boyamış. 1000 TL’lerin üzerinde paralar harcanarak alınan o güzelim Louboutin’lerın kırmızı tabanlı imzası da bu şekilde hikaye olmuş. Artık ağlayayım mı güleyim mi bilemedim..

Bunu dinledikten sonra belki aranızda bilmeyenler vardır diye Louboutin’lerin kırmızı tabanına nasıl karar verildiği hikayesini sizler ile paylaşmak istedim. Hedefinin “kadınları seksi, güzel ve bacaklarını da olabildiğince uzun göstermek” olduğunu belirten Christian Louboutin, Andy Warhol’un Flowers adlı eserinden esinlenerek bir ayakkabı tasarlar ve çizimi prototipi yapılması için gönderir.

Andy Warhol – Flowers

Prototip geldiğinde kafasında tasarladığı ve çizdiğinden birşeylerin eksik olduğunu,yeterince güçlü olmadığı hisseder. O sırada asistanı tırnaklarına kırmızı oje sürmektedir.  Christian Louboutin  asistanın elinden kırmızı ojeyi alarak prototipin tabanını boyamaya başlar. Bittiğinde sonuca bakarak “işte şimdi oldu” der. Ve bu sayede de  Louboutin ayakkabıların alametifarikası kırmızı tabanlar olur. Yani minik bir kırmızı oje şişesinden kocaman bir moda markasına giden yol böyle başlar.

Neyse şunu söylemek isteriz ki siz siz olun, lostraya Louboutin  ayakkabılarınızı emanet ederken tabanlarını boyamamalarını sıkı sıkı tembihleyin, en kötü ihtimalle de alın elinize kırmızı ojelerinizi tekrardan boyamaya başlayın 🙂

Tagged: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Louboutin’in altındaki kırmızı sır.. at FashionStroke.

meta

%d blogcu bunu beğendi: