Hayatımı kurtardın COCOON!!

21/06/2011 § Yorum bırakın

Daha önceleri de çok kolay olduğunu iddia etmiyoruz, özellikle kadınlar için , ama artık bay/ bayan farketmez hepimiz için evden çıkabilmek başlı başına iyi bir strateji ile planlanması ve  haraket edilmesi gereken bir proje. Tam takır kıyafet, makyaj kendimizi hazırlasak da esas zor bölüm ondan sonra başlıyor.

 iPhone’u en son şarjda bırakmıştım diye hatırlıyorum?!? Pembe gözlükler mi yoksa kırmızı mı iyi gider bugün? Yanlışlıkla senin iPad’imi aldım yoksa? Zumreed kulaklıklar da tamam! İş maillerimden de geri kalmamam lazım, şu BB’i de bulayım. Dudak nemlendiricim? Ev anahtarım da burada, çok geç kaldım, kapıyı kapatalımm. Aaaaa ve tabii ki araba anahtarı içeride kaldı…

Hayatımızı sözde kolaylaştıran ve güzelleştiren yardımcılarımızı kontrol etmeye çalışmak bir yandan da ironik bir şekilde herşeyi daha da komplike hale getirmeye başladı. Ama mutlaka buna da çözüm üretenler var değil mi? Sistem böyle işliyor. İşte karşınızda Cocoon GRID-IT WRAP!

Siyah, kırmızı ve gri olmak üzere üç renk seçeneği olan GRID-IT WRAP’lere MacBook Air’den iPad’inize, gözlüğünüzden anahtarlarınıza, telefonlarınızdan sakızınıza kadar herşeyi organize edip sığdırarak iç rahatlığıyla ve kolaylıkla artık kendinizi sokağa atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Hayatımı kurtardın COCOON!! at FashionStroke.

meta

%d blogcu bunu beğendi: