Prada İlkbahar / Yaz 2012 Kampanyası..

20/12/2011 § Yorum bırakın

Daha önceki yazılarımızda Prada’nın İlkbahar / Yaz kampanyası daha tam yayınlanmadan Bryanboy’dan aldığımız kareyi sizler ile paylaşmış ve daha net kareleri en yakın zamanda sizler ile sıcak sıcak paylaşacağımızı belirtmiştik. Ve işte sözümüzü tuttuk.

Kati Nescher, Meghan Collison, Gucci’nin favori modeli Natasha Poly, Elise Crombez, Ymre Stiekema ve Katryn Kruger’ın modelliğini yaptığı ve  beklenildiği gibi Steven Meisel tarafından fotoğraflanan kampanyanın teması “gas station fantasy” (benzin istasyonu fantezisi). Markanın kampanya ile ilgili verdiği basın bülteninden edindiğimiz bilgiye göre benzin istasyonu yeni ufukların ve ekonomik doyumun kesiştiği merkezi sembolize ettiği; modanın, fantezinin ve yeni keşiflerin çarpıştığı bir dekora sahip olduğu için seçilmiş. Karelerde  günışığı ile yıkanmış, optimizm ile körüklenmiş ve geleceğe umutla bakan tutku dolu anlar yakalanmak istenmiş. Modellerin birbirlerinden tarz ve fiziksel olarak farklılığı da göze çapıyor.

Koleksiyonda da öne çıkanlar retro desenli tasarımlar ve https://fashionstroke.com/2011/12/17/proud-prada/ yazımızda paylaştığımız alevden ilham alan topuklular..

Tagged: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Prada İlkbahar / Yaz 2012 Kampanyası.. at FashionStroke.

meta

%d blogcu bunu beğendi: